Skip to primary content

Dom zdravlja "dr Boško Vrebalov" Zrenjanin

Javne nabavke Doma zdravlja Zrenjanin

Dom zdravlja "dr Boško Vrebalov" Zrenjanin

Main menu

  • Home
  • Javne nabavke

Post navigation

← Previous Next →

MEDICINSKA OPREMA ZA GINEKOLOGIJU OP 26/22

Posted on 05/12/2022 by nabavke
Javni-poziv-33Download
Kriterijumi-za-dodelu-ugovora-2022-12-02T132513.211Download
Kriterijumi-za-dodelu-ugovora-2022-12-02T134155.027Download
Opis-kriterijuma-za-kvalitativni-izbor-privrednog-subjekta-sa-uputstvima-61Download
TEHNICKA-DOKUMENTACIJA-I-PLANOVIDownload
Uputstvo-ponudacima-kako-da-sacine-ponudu-25Download
OBRAZAC-TROSKOVA-PRIPREME-PONUDEDownload
MODEL-UGOVORA-P1Download
MODEL-UGOVORA-P2Download
MODEL-UGOVORA-P3Download
MODEL-UGOVORA-P4Download
MODEL-UGOVORA-P5Download
PARTIJA-1-OPIS-I-SPECIFIKACIJA-PREDMETA-USLOVI-ISPORUKE-ILI-IZVRSENJADownload
PARTIJA-2-OPIS-I-SPECIFIKACIJA-PREDMETA-USLOVI-ISPORUKE-ILI-IZVRSENJADownload
PARTIJA-3-OPIS-I-SPECIFIKACIJA-PREDMETA-USLOVI-ISPORUKE-ILI-IZVRSENJADownload
PARTIJA-4-OPIS-I-SPECIFIKACIJA-PREDMETA-USLOVI-ISPORUKE-ILI-IZVRSENJA-Download
PARTIJA-5-OPIS-I-SPECIFIKACIJA-PREDMETA-USLOVI-ISPORUKE-ILI-IZVRSENJADownload
OBRAZAC-STRUKTURE-PONUDJENE-CENE-P-2Download
OBRAZAC-STRUKTURE-PONUDJENE-CENE-P-3Download
OBRAZAC-STRUKTURE-PONUDJENE-CENE-P1Download
OBRAZAC-STRUKTURE-PONUDJENE-CENE-P4Download
OBRAZAC-STRUKTURE-PONUDJENE-CENE-P5Download
Odluka-o-dodeli-ugovora-OP-26-22Download
Odluka-o-obustavi-2Download
Obavestenje-o-dodeli-ugovora-obustavi-ili-ponistenju-41Download
Obavestenje-o-dodeli-ugovora-obustavi-ili-ponistenju-48Download
This entry was posted in Uncategorized by nabavke. Bookmark the permalink.

Meta

  • Log in
  • Entries feed
  • Comments feed
  • WordPress.org
Proudly powered by WordPress