Skip to primary content

Dom zdravlja "dr Boško Vrebalov" Zrenjanin

Javne nabavke Doma zdravlja Zrenjanin

Dom zdravlja "dr Boško Vrebalov" Zrenjanin

Main menu

  • Home
  • Javne nabavke

Post navigation

← Previous Next →

USLUGE TRETMANA FARMACEUTSKOG I HEMIJSKOG OTPADA OP 11/23

Posted on 05/04/2023 by nabavke
Javni-poziv-47Download
Ispravka-obavestenje-o-izmenama-ili-dodatnim-informacijama-10Download
Javni-poziv-precisceni-tekst-6Download
Kriterijumi-za-dodelu-ugovora-2023-03-24T082324.878Download
MODEL-UGOVORADownload
Obrazac-strukture-ponudene-cene-OP-11-23Download
OBRAZAC-TROSKOVA-PRIPREME-PONUDEDownload
OPIS-I-SPECIFIKACIJA-PREDMETA-USLOVI-ISPORUKE-ILI-IZVRSENJA-Izmena-1Download
Opis-kriterijuma-za-kvalitativni-izbor-privrednog-subjekta-sa-uputstvima-2023-03-29T092947.373Download
Opis-kriterijuma-za-kvalitativni-izbor-privrednog-subjekta-sa-uputstvima-99Download
OPSTI-PODACI-O-JAVNOJ-NABAVCIDownload
TEHNICKA-DOKUMENTACIJA-I-PLANOVIDownload
Uputstvo-ponudacima-kako-da-sacine-ponudu-62Download
Uputstvo-ponudacima-kako-da-sacine-ponudu-63Download
Odluka-o-dodeli-ugovora-OP-11-23Download
Одлука-о-обустави-ОП-11-23Download
Obavestenje-o-dodeli-ugovora-obustavi-ili-ponistenju-68Download
This entry was posted in Uncategorized by nabavke. Bookmark the permalink.

Meta

  • Log in
  • Entries feed
  • Comments feed
  • WordPress.org
Proudly powered by WordPress