Skip to primary content

Dom zdravlja "dr Boško Vrebalov" Zrenjanin

Javne nabavke Doma zdravlja Zrenjanin

Dom zdravlja "dr Boško Vrebalov" Zrenjanin

Main menu

  • Home
  • Javne nabavke

Post navigation

← Previous Next →

SREDSTVA ZA PRANJE I ČIŠĆENJE OP 16/23

Posted on 28/04/2023 by nabavke
Javni-poziv-52Download
Kriterijumi-za-dodelu-ugovora-2023-04-27T132537.648Download
MODEL-UGOVORA-3Download
Obrazac-strukture-ceneDownload
OBRAZAC-TROSKOVA-PRIPREME-PONUDE-5Download
OPIS-I-SPECIFIKACIJA-PREDMETA-USLOVI-ISPORUKE-ILI-IZVRSENJADownload
Opis-kriterijuma-za-kvalitativni-izbor-privrednog-subjekta-sa-uputstvima-2023-04-27T134029.177Download
TEHNICKA-DOKUMENTACIJA-I-PLANOVI-5Download
Uputstvo-ponudacima-kako-da-sacine-ponudu-71Download
Odluka-o-obustavi-OP-16-23Download
Obavestenje-o-dodeli-ugovora-obustavi-ili-ponistenju-73Download
This entry was posted in Uncategorized by nabavke. Bookmark the permalink.

Meta

  • Log in
  • Entries feed
  • Comments feed
  • WordPress.org
Proudly powered by WordPress