Skip to primary content

Dom zdravlja "dr Boško Vrebalov" Zrenjanin

Javne nabavke Doma zdravlja Zrenjanin

Dom zdravlja "dr Boško Vrebalov" Zrenjanin

Main menu

  • Home
  • Javne nabavke

Post navigation

← Previous Next →

12-KANALNI EKG APARAT SA KOLICIMA OP 13/23

Posted on 19/04/2023 by nabavke
Javni-poziv-49Download
Kriterijumi-za-dodelu-ugovora-2023-04-13T130713.705Download
MODEL-UGOVORA-1Download
OBRAZAC-STRUKTURE-PONUDJENE-CENEDownload
OBRAZAC-TROSKOVA-PRIPREME-PONUDE-2Download
OPIS-I-SPECIFIKACIJE-PREDMETA-USLOVI-ISPORUKE-ILI-IZVRSENJA-1Download
Opis-kriterijuma-za-kvalitativni-izbor-privrednog-subjekta-sa-uputstvima-2023-04-13T133735.204Download
OPSTI-PODACI-O-JAVNOJ-NABAVCI-1Download
TEHNICKA-DOKUMENTACIJA-I-PLANOVI-2Download
Uputstvo-ponudacima-kako-da-sacine-ponudu-68Download
Odluka-o-dodeli-ugovora-OP-13-23Download
Obavestenje-o-dodeli-ugovora-obustavi-ili-ponistenju-70Download
This entry was posted in Uncategorized by nabavke. Bookmark the permalink.

Meta

  • Log in
  • Entries feed
  • Comments feed
  • WordPress.org
Proudly powered by WordPress